EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

Uudised

Tagasi
31/05/2017 22:31  3.juuni Võrumaa tantsupidu
3.-5.KL. VÕIMLEJATE JA 7.-9.KL. RAHVATANTSIJATE VÄLJASÕIT 10:00 3.JUUNIL.
Oleme plaaninud terveks päevaks jääda. Kui lubab vihmast ilma, siis peab väljatöötama teise plaani.  Reedel 2.juunil täpsustame muudatuste korral.


 L. 3.juuni 2017  koondproovid Kubijal

Meie prooviaeg on üpris pingeline. Tantsijatel on välja toodud tantsude prooviaja algus, palun vähemalt 15 min. varem kohal olla, et õigel ajal tantsudega alustada. Loodame, et suudame ajakava jälgida v. veel parem, varem valmis saada.        8.00-8.55  ja  14.00          Bänd
9.00     C-  RÜHMAD
9.30     SEGARÜHMAD   Laastud lendavad
9.45     NAISRÜHMAD  Maailm heliseb
10. 00 NAISRÜHMAD Üits paigake 
10.10  5.-6.kl., NEIUD
10.40  2.-4.kl.
11.05  võimlejad
11.30   SEGARÜHMAD  Räditants
11.45   1.-2.kl
12.00   7.-9.kl söömine alate 11.30
12. 50 -14.05  KÕIK TANTSURÜHMAD  (peo algus + finaal)
14.15-  14.40   KÕIK TANTSURÜHMAD,koorid, BÄND –peo finaal
 
·         13.45   KOGUNEB LAK;  SEK;  NAK;  MEK
·         14.40   Koguneb PUHKPILL
·         15.00   KOGUNEB  MUK ,  POK, KITARRID ja kandled
 
LÕUNA 11.30- 13.00
11.30-12.45     Neiud, Võimlejad
11.30-.12.45    C-rühmad
11.30-12.10   12.25-12.45   Naisrühmad
11.45 – 12.45    Segarühmad
12.00-12.35        1-2 kl
12.00-12.50        5-6 kl
12.25 -12.45       2.-4.kl 
11.30-11.55 või  12.35-12.45  7-9 kl
 
Lõuna II  16.00- 17.20 
16.00-16.35 POK
16.10  PUHKPILL
16.20  SEK; NAK; LAK, MEK
16.45- 17.20  MUK
 
9.00-9.30 C-  RÜHMAD Tulitilgad + Suvetuules 30 min.
9.30 SEGARÜHMAD   Laastud lendavad 15 min.
 
9.45 NAISRÜHMAD Maailm heliseb -15 min.
_______________________
3. tantsublokk           
 
10. 00 NAISRÜHMAD Üits paigake  15 min + üleminek NOORTE S RÜHMAD Suvetuules                     
10.15  Neiud + NR         5.-6.kl.
 HEINALISED  10 min              5.-6.kl.  tuleb koos Mihkliga lava äärde
 
10.25  5.-6.kl.  Näljamihkel  15 min+  üleminek SEGAR  Laastud lendavad     
 
2.tantsublokk
 
10.40.  2.-4.kl.  Kooliteel    15 min + Üleminek C-  RÜHMAD Tulitilgad
 
10. 55    5.-6.kl.  Talitrallirein  10 min
 
11.05  Väikesed võimlejad Sügiseootus 10 min - tekst
 
11.15   Neiud + NR Külmapõli   15 min
 
11.30   SEGARÜHMAD  Räditants-   15 min
 
 
3. tantsublokk 
11.45    1.-2.kl. On meie keskel suvi – 15 min
 
12.00      7.-9.kl.  Kadrid-Mardid     10 min
 
12.10  2.-3.kl.  Oravakesed 15 min + üleminek NAISRÜHMAD Üits paigake 
 
I tantsublokk
12.25    7.-9.kl. PÄRGLIPOLKA  10 min
 
12. 35  1.-2. kl. Tita tots  15 min
_____________________________________________________________
12. 50  
KÕIK TANTSURÜHMAD  PEO ALGUSE väljatulek+ mahamarss   - 25  min
­­­­­­­­­­­
KÕIK TANTSURÜHMAD  FINAAL
13.15   Oige ja vasemba + üleminek Maailm heliseb + eesti muld ja eesti süda 50 min
 
14.05 SEK + NAK ja MEK kogunemine lavale, LAK rivistus tulekuks  Oige ja vas. ajal  10 min.,
 
- finaal
14. 15 KÕIK TANTSURÜHMAD + KOORID  - 15.05
     OIGE JA VASEMBA   KÕIK tantsurühmad  ja lastekooride tulek lavale  10 min
 
14.25   LAK  Paradiis (BÄND) 10 min.
14.35  NAISRÜhmad jt + KOORID,  Maailm heliseb  (BÄND) 15  min
 
tekst
14.50- 15.05 SEGAR  jt + KOORID Eesti  muld ja ...  (BÄND) 15  minlõpus LAK maha,
 
 
PEO ALGUS kell 18.00, valmisolek 17.50

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi