EestiEnglishРусский
Tere tulemast Antsla tantsuselts Pärliine koduleheküljele!

Tants on keha luule.
Keha on keel,
mida kõneleb kõiksus:
kuule, tunne ja näe. (Doris Kareva)

Uudised

Tagasi
07/06/2016 23:58  Võimlemispidu HINGELIND info
Tere!

Juba varsti algab meie sõit Tallinna, et osa võtta üle 5 aasta toimuvast vabariiklikust võimlemispeost HINGELIND.

Selle teate all koondame infot. Palume aeg-ajalt üle vaadata. 

1)      27.juuni kell 20.00 toimub infotund kõikidele juhendajatele. Kalevi Keskstaadion /Staadioni 3/ V sektor. Anname Teile ülevaate kuidas kogu nädal meil välja näeb. Pärliinekad on plaaninud väljasõidu 28.juunil, kell 6:15, kuid peame selleks veel luba küsima. Meie trenn algab kell 12:00.

2)      27.juuni alates kl. 17 – 22 on võimlemispeo keskus /Kalevi Keskstaadioni abiväljaku kõrval avatud/. Kindlasti palume võtta enne käepaelad välja kui kooli majutute.
Käepael on aluseks koolimajutumisel Tallinna Realkoolis (Estonia pst 6) 
 
3./Harjutusväljakud    28.juuni – 01.juuli 2016

Kalevi Keskstaadion Staadioni 3, Tallinn - KÕIK
Kalevi Keskstaadioni abiväljak Staadioni 3, Tallinn - DNA võimlejad
Pirita Spordikeskus (Velotrekk) Rummu tee 3, Tallinn - JÕGI võimlejad, võta kaasa valged kleidid, vööd? ja tiivad.
Tallinna Hipodroom Paldiski maantee 50, Tallinn
Snelli Staadion Toompuiestee 24, Tallinn
 
4./ Rongkäiku ei toimu. Miks ei toimu – sellepärast, et kahel pool staadioni käib suur ehitus tegevus,kaasarvatud Püssirohu tn.
Renoveeritakse Kalevi Spordihalli – Herne tn on kinni. Ei ole ka enam Kalevi staadioni kõrval asuvat Renault keskust.http://g1.nh.ee/images/pix/staadioni-1-streetview-vaade-70927773.jpg
Sinna ehitatakse elumaja. 27.juunil kui tulete maakondadest bussidega saate sõita Staadioni tn sisse parkida bussi ja võtta mandaadist vajalikud materjalid ja käepaelad.
Järgmiste päevade osas anname Teile kindlasti teada kuidas saab olema meil liikluskorraldus Staadioni tn.
 
5/ Lõuna  tuuakse harjutusväljakutele ja Kalevi Keskstaadionil on toitlustamine Kellatorni juures paikneval maa-alal. Toitlustamine toimub käepaela alusel. Käepaelad on erinevat värvi vastavalt tellitud paketile.
 
6. Kõik joonised liikide kaupa lisatakse samuti voimlemispidu.ee kodulehel.
 
7. Ilma käepaelata ei pääse ühelegi staadionile sisse. Staadionitel pakub turvateenus G4S. Meditsiinteenus abiväljakulet Spordimeditsiini Sihtasutus. Kalevi Keskstaadionil ja abiväljakul Tallinna Kiirabi. Liiluskorralduse eest vastutab K-Security.
 
8. Osalejale – tasuta linnatransport, troll, tramm, buss http://soiduplaan.tallinn.ee/ ; http://soiduplaan.tallinn.ee/#plan/
Osaleja saab ilusa Hingelinnu joogipudeli, millega saab Kalevi Keskstaadionil ja abiväljakul olevatest Tallinna Vesi joogipunktidest vett võtta.
Külastada saate 28.06 – 30.06  Linnamuuseumi http://www.linnamuuseum.ee/  ja Loomaaeda http://www.loomaaed.ee/
 
9. Juhendajale – Armas juhendaja, ootame Sind väga peale peaproov-etendust 01.juulil kell 21.00 Kalevi Kesktaadionil asuvasse lõuna toitlustus telki TÄNUVASTUVÕTULE.

AJAKAVA: http://voimlemispidu.ee/


Kommentaarid (1):

08.06.16 00:28 - Leili

Kaasa treening-ja vabaajariided, iga ilma puhul. Peakate ja läbipaistev vihmakeep. Hügieeni-ja magamistarbed. Esinemisjalanõud ja sokid. Päikesekaitse vahendid. Taskuraha ja kultuurikulud (kino jms). Lähemalt lastevanemate koosolekul 9.juunil kell 17:15 Antsla KSK-s.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi